Інтернет-магазин чоловічого одягу

Андрогенний стиль

Андрогенний стиль Climber"Climber Androgynous" - це більш витончене творіння, ніж звичайні представники модного світу, який пропонує лише натяки на новий дизайн і спосіб життя, і від якого ми переймаємо новий стиль і ставлення до навколишнього світу.

Це творіння, що поєднує в собі стриманість та елітність із уявленнями про високу моду, є проявом нашої впевненості у собі.

Наш підхід до моди і дизайну виражає свободу і індивідуалізм: ультрамодний, сучасний, можливо, відверто сміливий, але водночас стриманий, ненав'язливий, неупереджений і водночас шанобливий.

Андрогенні кінозірки і музиканти. Андрогенна кінематографія і нерухомість. Висока мода наближує до вищого світу, мистецтва і громадського життя все те, що буденність, здається, хоче зробити більш віддаленим.

Вузькі моделі брюк skinny та slim і, навпаки, занадто широкі моделі. Ми дотримуємося філософії нового і старого екзистенціалізму, що розпочався з Грети Гарбо і був продовжений прихильниками у 70-ті і 80-ті.

Хоча наша колекція у більшості складається з авангардних футболок і сорочок подовженого крою в андрогенному стилі, вона також може похвалитися особливими брюками і взуттям Climber у стилі унісекс. Аксесуари підкреслюють цю відмінність і наближують образ нового власника до рівня світової моди.