Інтернет-магазин чоловічого одягу

Льодяні видіння та північне сяйво

Льодяні видіння ClimberЦього разу це процес перетворення світу на світ дизайну Climber, перетворення у новому розумінні. Тема - "Північна".

Крайня північна точка. Досягнення людиною своєї власної півночі. Це експансія. Підйом - ще один крок на шляху до утопії. Історія абсолютної подорожі у пошуках індивідуальності, що починається в юності і триває до кінця життя.

Наші витвори Climber надають підкріплення новій мові спілкування. Ми знаходимо нове визначення самих себе невідомою, чи маловідомою північною мовою. Це спроба висловити наше хвилювання через стриманість і холоднокровність.

Це ніби кадри з фільмів Дагура Карі. Ми безтурботно зустрічаємо чергову невідомість. У найбільш напружені моменти фільму ми наче прикуті до сидіння, а потім підводимося зі спокійним та усміхненим виразом обличчя, що приховує усі пролиті сльози, і ми готові до наступного дня. Ми не показуємо найпотаємніші почуття.

Читати далі...

 

Тема нового сезону Climber: бути північним, бути зухвалим

Бути північним, бути зухвалимЙди на північ. Відчуй силу, яку приносить холод. Стань повітрям. Поринь у нові відчуття і слідуй за власною пригодою. Це настільки індивідуалістично і так неймовірно природно!


ЖИТЕЛЬ ПІВНОЧІ

Щосезону ти стаєш вільним. Відчуваєш? Коли ти відпочиваєш від шалених пошуків досконалості, все, що залишається при тобі, - твоя душа. Тому що це ти. Оголеність твоєї душі звільняє тебе від усіх кайданів. Ти - сама свобода, ти народився, щоб мандрувати без перешкод!

Читати далі...

 

Андрогенний стиль

Андрогенний стиль Climber"Climber Androgynous" - це більш витончене творіння, ніж звичайні представники модного світу, який пропонує лише натяки на новий дизайн і спосіб життя, і від якого ми переймаємо новий стиль і ставлення до навколишнього світу.

Це творіння, що поєднує в собі стриманість та елітність із уявленнями про високу моду, є проявом нашої впевненості у собі.

Наш підхід до моди і дизайну виражає свободу і індивідуалізм: ультрамодний, сучасний, можливо, відверто сміливий, але водночас стриманий, ненав'язливий, неупереджений і водночас шанобливий.

Андрогенні кінозірки і музиканти. Андрогенна кінематографія і нерухомість. Висока мода наближує до вищого світу, мистецтва і громадського життя все те, що буденність, здається, хоче зробити більш віддаленим.

Вузькі моделі брюк skinny та slim і, навпаки, занадто широкі моделі. Ми дотримуємося філософії нового і старого екзистенціалізму, що розпочався з Грети Гарбо і був продовжений прихильниками у 70-ті і 80-ті.

Хоча наша колекція у більшості складається з авангардних футболок і сорочок подовженого крою в андрогенному стилі, вона також може похвалитися особливими брюками і взуттям Climber у стилі унісекс. Аксесуари підкреслюють цю відмінність і наближують образ нового власника до рівня світової моди.