Інтернет-магазин чоловічого одягу

Льодяні видіння та північне сяйво

Льодяні видіння ClimberЦього разу це процес перетворення світу на світ дизайну Climber, перетворення у новому розумінні. Тема - "Північна".

Крайня північна точка. Досягнення людиною своєї власної півночі. Це експансія. Підйом - ще один крок на шляху до утопії. Історія абсолютної подорожі у пошуках індивідуальності, що починається в юності і триває до кінця життя.

Наші витвори Climber надають підкріплення новій мові спілкування. Ми знаходимо нове визначення самих себе невідомою, чи маловідомою північною мовою. Це спроба висловити наше хвилювання через стриманість і холоднокровність.

Це ніби кадри з фільмів Дагура Карі. Ми безтурботно зустрічаємо чергову невідомість. У найбільш напружені моменти фільму ми наче прикуті до сидіння, а потім підводимося зі спокійним та усміхненим виразом обличчя, що приховує усі пролиті сльози, і ми готові до наступного дня. Ми не показуємо найпотаємніші почуття.

У глибині цих прихованих значень ми віднаходимо моделі, що порушують спокій. Як колектив дизайнерів Climber. Білим. Холодним білим кольором вкриваємо тіні синього і блакитного. Просочуючи атмосферу подібно до північного сяйва. Що заломлюється у кризі. Наша історія, можливо, складена із цих льодяних видінь.

Тонкі та невимушені форми. Блискучі прозорі нюанси. Аксесуари. Особливе взуття. Наші моделі сумок і поясів. Але в основі нашої колекції - колір північних джинсів, що походить з історій про лід.

Незліченні відтінки білого кольору. Кольорів льоду. Посеред літа, не торкаючись сонця, ми тягнемося до льоду. Айсбергу. Дощу північного сяйва. І моделей високої моди Climber.